Bezvadu Wifi Radio Telemetrijas Modulis Ar Antenu Jaunu MAVLink2 par Pixhawk APM Lidojuma Kontrolieris FPV Dūkoņa Viedtālrunis Tabula Bezvadu Wifi Radio Telemetrijas Modulis Ar Antenu Jaunu MAVLink2 par Pixhawk APM Lidojuma Kontrolieris FPV Dūkoņa Viedtālrunis Tabula Bezvadu Wifi Radio Telemetrijas Modulis Ar Antenu Jaunu MAVLink2 par Pixhawk APM Lidojuma Kontrolieris FPV Dūkoņa Viedtālrunis Tabula Bezvadu Wifi Radio Telemetrijas Modulis Ar Antenu Jaunu MAVLink2 par Pixhawk APM Lidojuma Kontrolieris FPV Dūkoņa Viedtālrunis Tabula Bezvadu Wifi Radio Telemetrijas Modulis Ar Antenu Jaunu MAVLink2 par Pixhawk APM Lidojuma Kontrolieris FPV Dūkoņa Viedtālrunis Tabula Bezvadu Wifi Radio Telemetrijas Modulis Ar Antenu Jaunu MAVLink2 par Pixhawk APM Lidojuma Kontrolieris FPV Dūkoņa Viedtālrunis Tabula

Bezvadu Wifi Radio Telemetrijas Modulis Ar Antenu Jaunu MAVLink2 par Pixhawk APM Lidojuma Kontrolieris FPV Dūkoņa Viedtālrunis Tabula

€10.88 €7.95
Pieejams
w1121

 • Materiāls: Metāla
 • Izmantošana: Transportlīdzekļu & Tālvadības Rotaļlietas
 • Zīmola Nosaukums: ROHDE

 • Paketē Iekļauts: 1 x 2.4 G Wifi Telemetrijas Modulis 1 x Aizsargs Lieta 1 x APM vadu vai pixhawk vadu, KĀ izmantot WIFI Modulis PIXHAWK?

  1.H plūsmu, lai izveidotu savienojumu?

  izmantot 6P līnija, kas savieno pixhawk lidojuma kontrolieris.

  Sakarā ar dažādu firmware, daži firmware, divu portu var izmantot, daži firmware var izmantot tikai vienu no ostām.Lai atrastu kādu no pieejamajām ostām savienojumu.

  JA jūs izmantojat PX4 firmware ,tikai TELEM1 var izmantot ,nevar izmantot TELEM2.

  Par Ardupilot firmware , Tas ir ieteicams izmantot TELEM2 ostas.Vai atrast kādu no pieejamajiem ostu savienojumu.

  Par PX4 firmware , vajadzētu izmantot TELEM1 ostas.

  2. Kā lietot?

  Lūdzu, ņemiet vērā,:izmantojot Wifi Radio Telemetrijas savienojumu, tas ir jāizmanto 3DR Strāvas Modulis vai 5V ESC, lai apgādāt ar enerģiju lidojuma kontroles.USB nevar ievietot, jo USB prioritāte ir lielāks nekā Radio Telemetrijas .I f USB kabelis ir pievienots, tas nevar izmantot radio telemetrijas pārraides.

  Wifi hotspot nosaukums ir Dūkoņa , tik izmantot telefona vai datora savienojumu ar šo hotspot, parole ir 12345678.

  Piezīme:Dažas ierīces(piemēram, daži iphone IOSsystem) nevar iegūt ip automātiski, jums vajadzētu iestatīt manuāli.

  Uzstādīt, Konfigurēt IP kā Rokasgrāmatu.Iestatiet IP adresi, kā "192.168.4.5" vai citu, bet nevar uzstādīt kā "192.168.4.1",pēdējās skaits nevar pārsniegt 254.Komplekts Apakštīkla Masku kā "255.255.255.0"(vajadzētu iestatīt šo vērtību, nevar citus).Uzstādīt Maršrutētāju kā "192.168.4.1"( vajadzētu iestatīt šo vērtību, nevar citi )

  Kad ierīce izveidotu savienojumu ar šo hotspot veiksmīgi, jūs varat izmantot pārlūkprogrammu vist http://192.168.4.1 jūs varat mainīt parametru.

  Piezīme poga ir reset poga ,kas nav reboot pogas, kad nospiediet šo pogu , visas parametrs tiks iestatīts uz noklusējuma, ja jūs mainīt dažus parametrus .

  Power LED: kad varu, sarkanā gaismas DIODE ir ieslēgta.

  Pievienojiet LED: ja izveidotu savienojumu ar zemes kontroli(piemēram, Uzdevumu Plānotājs vai Qgroundcontrol) veiksmīgi,blue LED ir flahing.kad atvienojiet ar zemes vadības ,blue LED ir ieslēgts.

  1.Kā lietot Uzdevums plānotājs ?

  Pirmkārt, izveidojiet DATORA savienojumu, lai hotspot Dūkoņa veiksmīgi.Izvēlieties UDP .Pēc tam noklikšķiniet uz "Connect" pogu ,izmantojiet 14550 ostas.Noklikšķiniet Uz "Ok".Nav nepieciešams, lai izvēlētos datu pārraides ātrumu.Noklusējuma datu pārraides ātrums wifi modulis ir 57600 .Bet 115200 vai citi arī var strādāt.

  2.Kā izmantot Telefonu

  Android : Lejupielādēt qgroundcontrol (tikai pixhawk,ne par APM)

  no šejienes,

  Lejupielādēt DroidPlanner no šejienes,

  Par iphone(IOS): Meklēšanas qgroundcontrol uz app store.

  qgroundcontrol(tikai pixhawk,ne par APM) var automātiski izveidot savienojumu, DroidPlanner vajadzētu izvēlēties "UDP" un "14550" port pirms pievienošanas groundcontrol.KĀ lietot WIFI Moduli, APM?

  izmantot 5pin Tiešsaistes savienojumu, lai APM lidojuma kontrolieris.

  Tagi: 915 mhz antena, di pro, ditec gol4, tālvadības pults, lai wpl, auto rc, fpv mehānisko, lidojuma kontrolieris, fatshark hdo, akordeons bērnu, gps pixhawk.

 • Recenzijas (2)

  • 1998mixailova

   <2en> I bought the products delivered I have not tried yet I had bought it before the same seller tried I guess they also works well in the weather will be my opportunity to try

  • Moreirasidney

   Tal cual muestran las fotos, falta probar que funcione bien

  Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti