Jaunā Stila 380ML Vakuuma Riepu Iekšējā Caurule Remonta Līme Automašīnu, Motociklu Kalnu Velosipēds Riepu Hermētiķis Remonts Šķidruma Jaunā Stila 380ML Vakuuma Riepu Iekšējā Caurule Remonta Līme Automašīnu, Motociklu Kalnu Velosipēds Riepu Hermētiķis Remonts Šķidruma Jaunā Stila 380ML Vakuuma Riepu Iekšējā Caurule Remonta Līme Automašīnu, Motociklu Kalnu Velosipēds Riepu Hermētiķis Remonts Šķidruma Jaunā Stila 380ML Vakuuma Riepu Iekšējā Caurule Remonta Līme Automašīnu, Motociklu Kalnu Velosipēds Riepu Hermētiķis Remonts Šķidruma Jaunā Stila 380ML Vakuuma Riepu Iekšējā Caurule Remonta Līme Automašīnu, Motociklu Kalnu Velosipēds Riepu Hermētiķis Remonts Šķidruma Jaunā Stila 380ML Vakuuma Riepu Iekšējā Caurule Remonta Līme Automašīnu, Motociklu Kalnu Velosipēds Riepu Hermētiķis Remonts Šķidruma

Jaunā Stila 380ML Vakuuma Riepu Iekšējā Caurule Remonta Līme Automašīnu, Motociklu Kalnu Velosipēds Riepu Hermētiķis Remonts Šķidruma

€10.61 €9.34
Pieejams
w118

 • Postenis Svars: 415g
 • Zīmola Nosaukums: IZTOSS
 • Īpašas Pazīmes: Riepu Hermētiķis Mašīna
 • Dropshipping: Atbalsts
 • Vienuma Tips: Riepu Remonta Instrumenti
 • Posteņa Nosaukums: Riepu Hermētiķis Mašīna
 • Materiāla Tips: Šķidrums
 • Postenis Apjoms: 380ml

 • Jaunā Stila 380ML Vakuuma Riepu Iekšējā Caurule Remonta Līme Automašīnu, Motociklu Kalnu Velosipēds Riepu Hermētiķis Remonts Šķidruma

  Aizzīmju Punktiem: 1、Riepu cauruļu remonta spējas: efektīvi uzlabot airtightness no evakuatora, un ir īpašas remonts spēja iekšējā caurule.

  2、pretkorozijas spējas: Efektīvi kontrolēt skābums un sārmainība, uzturēt nemainīgu PH airtightness labāk, un neizraisa koroziju tērauda gredzens alumīnija gredzens.

  3、Anti-punkcija spēja: produkta satur sprādziendrošas sastāvdaļas, kas var efektīvi palīdzēt riepu, lai izkliedētu siltumu un samazinātu iespēju, riepu plīšanas vairāk nekā par 80%.

  4、Nav lipīgs spējas: Pēc žāvēšanas, iekšējā caurule un ārējo cauruļu, loka un riepu nav stick, un riepas var viegli demontēt.

  5、Atkārtoti riepu remonts spējas: viena-laika injekcijas atbilstoši ieteicams uzpildes summu, var atkārtoti remonts riepas, kas vairāk nekā 50 reizes, lietošanas termiņš ir aptuveni 6 mēneši.

  Ievads:

  1 Pudele Velosipēdu Riepu remonta Rīku Komplekti Braukt Uz Riepu Aizsardzības Riepu Sealer Riteņu Riepu Caurduršanu Hermētiķis, Riepu Caurduršanu Sealer

  Piemērots:

  1. Gaisa necaurlaidību caurule pati par sevi ir slikta, dabas deflāciju ātri, ir nepieciešams bieži uzmundrināt.

  2. Garā distance ar velosipēdu.Ceļa apstākļi ir sarežģīti un grūti atrast remonts veikals.

  3. Spēles process, to nevar atļauties laiks mainīt riepu vai riepu remonts.

  Apraksts:

  1. Par Cylion Hermētiķis, ir izstrādāti un pārbaudīti lietošanai visās caurules riepas.Kad uzstādītas uz riepas vai caurulīti, caur vārstu, PIRMS jums ir punkcija, kad ritenis griežas Hermētiķis ir vienmērīgi sadalīti visā iekšā riepā vai caurule, kas ir gatavi, lai aiztaisītu punkcijas, tiklīdz tie rodas.

  2. Kā lai Cylion Hermētiķis apstrādāts caurules griežas, centrbēdzes spēks izgrūž hermētiķu, lai protektora zonā, izveidojot slāņa aizsardzības, remonts, punkcijas, kā tie rodas un apstrādājot esošo punkcijas, un šis Hermētiķis, cauruļu tipa riepām ir arī ieteicams lietot bezkameru riepas.

  3. Kad punkcija notiek, tā bēg, gaisa spiediena spēku Cylion Hermētiķis bedrē, tūlīt veidojot spēcīgu, necaurlaidīgu blīvējumu, un būs zīmogs tik daudz punkcijas, kas var rasties.

  4. Tas būs efektīvi strādāt GAN tubed un bezkameru riepas, un ilgs kalpošanas laiks riepas vai caurules, un vienkārši nomazgā nost ūdens un neatstāj lipīgu atlieku aiz muguras, kad jauna riepa, vai caurule ir aprīkota.

  5. Paliek šķidrumā riepas, pārklājums protektora zonas, kā riepa griežas.

  6. Nav toksisks, nav bīstami, nedegoša, bez-aerosola un šķīst ūdenī.Caurules ir apstrādātas ar šo Hermētiķis var patched ar parasto vulkanizētas plāksteris.Lūdzu, izmantojiet to ar mazliet pacietību un rūpību!

  Iepakojuma Saraksts:

  1 pudele * riepu sealer(380ML)

  Tagi: pastāvīgu riepu hermētiķis, riepu mainītājs, velosipēdu gumijas riepu līme, motociklu remonts baul, tufo šķidruma riepu hermētiķis, riepu šķidruma blīvējumu, riepu mainītājs mašīna automobiļu, riepu hermētiķis, velosipēda bērnu sēdeklītis, mainītājs mašīnu riepas.

 • Recenzijas (1)

  • Miguelj 1995

   item came fast but came damaged (leakinkg bottle) because poor packaging.

  Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti