PLAYMOBIL Pilsētas Dzīves mājdzīvnieku Viesnīcas, no 4 gadiem (9275) PLAYMOBIL Pilsētas Dzīves mājdzīvnieku Viesnīcas, no 4 gadiem (9275) PLAYMOBIL Pilsētas Dzīves mājdzīvnieku Viesnīcas, no 4 gadiem (9275) PLAYMOBIL Pilsētas Dzīves mājdzīvnieku Viesnīcas, no 4 gadiem (9275) PLAYMOBIL Pilsētas Dzīves mājdzīvnieku Viesnīcas, no 4 gadiem (9275) PLAYMOBIL Pilsētas Dzīves mājdzīvnieku Viesnīcas, no 4 gadiem (9275)

PLAYMOBIL Pilsētas Dzīves mājdzīvnieku Viesnīcas, no 4 gadiem (9275)

€61.20
Pieejams
w156846

 • Zīmola Nosaukums: Playmobil

 • Produkta Apraksts pet hotel ir patiess dzīvnieku paradīze.Šeit visi ticīgie draugi par cilvēkiem, vai tie būtu suņi, kaķi vai grauzējiem, viņi rūpējas labākais veids.Dzīvnieki ir saņemta uztveršanas teritorijā un pēc tam var pētīt plašu apgabalu.Plaša āra novietnēs, tur ir daudz vietas suņiem un kaķiem, lai spēlēt un ir jautri.Visiem tiem, kam patīk, lai ir nedaudz klusāks, var arī aiziet uz viesu māju, kaķi, un paiet ilgs nap vai uzkāpt kāpšanas kokā.Protams, dzīvnieku aprūpētājiem ir vienmēr ir vēlējusies padarīt uzturēšanos savu dzīvnieku viesi patīkams iespējams.Dzīvnieku mīļotāji var izmantot dzīvnieku uzlīmes satur rotā pet hotel kā vēlas.Saturs: 1 PLAYMOBIL City Life Hotel pet, kas no 154 gabalu ar instrukcijas: 1, Mājdzīvnieku viesnīca, 3 skaitļi, 10 dzīvniekiem, 140 piederumi (nepieciešama 1 mikro 1,5 V baterijas, kas nav iekļautas), materiāls: plastmasa, LxPxA: 76x24x19 cm, 9275. Drošības brīdinājums sīkas detaļas.Aizrīšanos.

  Tagi: canon playmobil pirate, playmobile spēle, Playmobil, playset playmobile, bloķēt lielus, playmobil rotaļlietu, saderīgs playmobil, playmobil izcelsmes, playmobile pils, playmobil komplekts.

 • Recenzijas (1)

  • Vlad Kozenyuk

   The toy is very good. The shipment has been very fast to arrive in 2days. It came inside another box when we took it out we realized the box of the broken toy came down, we haven't opened it because it's pra to make a gift, I hope it's all right inside.

  Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti